Категорії

обмін для України


 
Шановні клієнти!

Обмін товару можливий протягом 14 днів з дня його оплати. До обміну приймається продукція без ознак використання і з оригінальною комплектацією (бірка, а також біжутерія, якщо вона йде в комплекті). При відправці обміну не потрібно повертати брендовану продукцію (фірмовий пакет, коробку, презент) – це подарунок для Вас.
Зверніть увагу, що взуття і одяг з домашньої колекції обміну та поверненню не підлягає!

У разі, якщо з яких-небудь причин Вам не підійшов виріб, ми завжди раді допомогти Вам і замінити товар на інший розмір або іншу модель, при цьому вартість доставки в обидві сторони оплачується клієнтом. За умови повного повернення, вартість доставки, яку оплатила компанія при відправці посилки до Вас-віднімається.
Якщо Ви помітили дефект або пересортування перед відправкою обов'язково напишіть нам на пошту minova_info@ukr.net, при отриманні ми перевіримо невідповідність, в разі підтвердження ми компенсуємо вартість доставки в обидві сторони і гарантуємо відправку якісного виробу.

Для швидкого обміну дотримуйтесь пунктів, які вказані нижче:
  1. Завантажте бланк обміну продукції.
  2. Заповніть бланк від руки на звичайному аркуші або ж роздрукуйте на принтері, а потім вкладіть його до посилки з виробами.
  3. Оформіть відправлення транспортною компанією Нова Пошта за даними, які вказані в самому низу бланку.
  4. Відправте номер ТТН на нашу пошту minova_info@ukr.net з зазначеними даними: номер замовлення, а також номер ТТН відправлення, та вкажіть чи вклали Ви в посилку бланк.
  5. Чекайте обробку посилки. Після того як ми отримаємо і опрацюємо Ваш обмін ми обов'язково напишемо Вам на пошту або на вайбер.
 
 Бланк обміну продукції