Категорії

Для клієнтів з України·        Гурт (опт) від 3-х будь-яких позицій сайту

·        Прийом замовлень: Ми приймаємо замовлення цілодобово. Обробка замовлень ‒ з 9:00 до 19:00 (за київським часом) з понеділка по неділю. Після оформлення замовлення на сайті Ви отримаєте рахунок на сплату на вказану Вами адресу електронної пошти

·        Оплату проводитися на розрахунковий рахунок підприємства. Вам необхідно обов'язково повідомити нас про Вашу оплату.

·        Компанія MINOVA працює як за 100% оплатою, так і за системою післяплати, виключно за передоплатою у розмірі 200 грн. У разі відмови від замовлення передоплата не повертається.

·        Замовлення збирається і пакується наступного дня після того, як ми отримаємо підтвердження оплати на нашу електронну адресу minova.official.ua1@gmail.com

·        Термін збору замовлення ‒ від 1 до 4 робочих днів, якщо модель відсутня на складі ‒ до 7 робочих днів. Виготовлення взуття ‒ 5-7робочих днів. Збір замовлень не проводиться у п'ятницю та неділю.


Доставка:

           Компанія MINOVA безкоштовно доставляє кур’єром на адресу або на відділення всім клієнтам на території України транспортними компаніями «Нова Пошта» або «Укрпошта»

·       Після формування ТТН на номер одержувача вказаний у замовленні надходить повідомлення з номером декларації, за яким Ви зможете відстежити статус Вашої посилки на сайті https://novaposhta.ua/ru/tracking або http://ukrposhta.ua/vidslidkuvati-forma-poshuku .

·        Зверніть увагу! Компанія не несе відповідальності за втрату або пошкодження вантажу з вини ТК «УкрПошта».

Дропшипінг для торгівельних сторінок ‒ це можливість замовлення від 1 одиниці товару з відправкою прямо клієнту.

Для нових клієнтів необхідно пройти реєстрацію на сайті та вказати посилання на торговий майданчик, а також вибрати зручний для себе варіант співпраці. Повна інформація доступна за посиланням https://minova.com.ua/ru/pages/dropshipping.

 

Повернення та обмін:

·        Компанія MINOVA здійснює повернення та обмін гідно з законом України «Про захист прав споживачів». Якщо Ви виявили ваду (брак), зверніться до менеджера для детальної інформації.

Важливо! Просимо звернути Вашу увагу на те, що відтінок тканини може незначним чином змінюватися залежно від кольоропередачі Вашого монітора. Фурнітура та прикраси, що входять до комплекту, можуть бути змінені залежно від партії товару без повідомлення покупцеві.