Категорії

Співпраця та оплата


Для всіх клієнтів нашого магазину наразі діють ціни від 1-ї одиниці. Опрацювання замовлень відбувається кожного дня з 09:00 до 18:00 

  Оплата

Ви можете сплатити Ваше замовлення двома способами:

  1. Повна вартість замовлення сплачується на розрахунковий рахунок 
  2. Передплата 150 грн або ж 10% (якщо сума замовлення вища 2000 грн), а решту суми готівкою при отриманні. Передплата НЕ діє на замовлення, що містять взуття.  Зверніть увагу, що у випадку післяплати Ви сплачуєте комісію за умовами перевізника
*Якщо ж з якихось причин замовлення Вам не підійшло, Ви просто відмовляєтеся від отримання посилки. Зверніть увагу, що передплата НЕ повертається - ця сума покриває наші витрати.  
** Просимо звернути вашу увагу, що бонус-подарунок може бути використаний тільки для Вашої наступної покупки в нашому магазині і НЕ  застосовується до обміну товару.

 Ми відправляємо рахунок на email, який Ви вказали при формуванні замовлення, по запиту можлива відправка рахунку на telegram чи viber, для цього вкажіть Ваше побажання при формуванні замовлення. 
При оплаті в призначенні платежу  обов’язково вкажіть номер замовлення та  обов'язково  надішліть нам чек зворотнім повідомленням.  На оплату по фіксованому курсу ми надаємо 2 дні

 

Термін збору замовлення

 Замовлення починає збиратися на наступний робочий день після повідомлення про оплату. Термін збору замовлення до 4-х робочих днів. Виготовлення взуття ‒ 7-8 робочих днів. 

На час війни робочими днями вважаються: понеділок, середа та субота. Виключення :  дні з повною комендантською годиною або затяжною повітряною тривогою! 

Доставка

Доставка здійснюється у відділення «Нова пошта» або "Укр. пошта" по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій. Вартість доставки покупець сплачує при отриманні.

Відправки здійснюються після 18:00 в дні збору замовлень або ж на наступний день, в залежності від роботи ТК. Після відправки Ви отримаєте номер ТТН у вигляді смс на номер телефону отримувача. Також номер ТТН, доступний в особистому кабінеті.

*Зверніть увагу! Компанія НЕ несе відповідальності за втрату або пошкодження вантажу після передачі посилки в ТК. 

Дропшиппінг та гуртові покупки для магазинів
Дропшипінг для торгівельних сторінок ‒ це можливість замовлення від 1 одиниці товару з відправкою відразу до клієнта. 
Для нових клієнтів необхідно пройти  реєстрацію на сайті та вказати посилання на торговий майданчик, де будуть представлені наші моделі . Для того, щоб дізнатись, детальні умови  співпраці натисніть  тут

Якщо Ви бажаєте формувати замовлення для свого магазину
Для того, щоб отримати пропозицію щодо покупки товару для Вашого магазину або ж для офлайн точок, напишіть нам на пошту  minova_info@ukr.net або ж на telegram за номером  +380960358888  з поміткою "співпраця для магазину" та вкажіть бажаний обсяг замовлення. Наш консультант надасть інформацію щодо можливих знижок та умов формування замовлення.       

Якщо Ви знаходитесь за кордоном

Ми розуміємо, що багато наших Українок знаходяться за кордоном через війну, саме тому ми зробили відправку за кордон (окрім країн агресора) вже від 1-ї одиниці. Ви можете сплатити ваше замовлення як в гривні, так і в міжнародній валюті (доларах). Доставка формується  ТК Укр.пошта або ж ТК Нова пошта ( при наявності відділення в Вашому місті ).  Вартість доставки сплачує покупець (Коли ви отримаєте рахунок, вартість доставки вже буде включено в загальну суму). Розрахувати вартість доставки можна  тут. Терміни доставки від 10 до 25 днів. Але все залежить від ситуації в країні та завантаженості пошти. Ми надаємо трек номер для відстеження, який буде доступним після відправлення посилки в Вашому особистому кабінеті.